Kolorowe klocki
w sakiewce 180 szt

Dostępność: brak towaru
Kod: 180KW
Koszt dostawy: 17 zł
Czas realizacji: 48 h

99.00 zł
Cena: 79.00 zł

zapytaj o produkt»


Podziel się:

Kolorowe klocki
w sakiewce 180 szt

Mały budowniczy! Wymyśl sobie ciekawy wzór, potem bierz klocek po klocku, kolor po kolorze i układaj. Swoje pomysły zamień w piękną budowlę, stwórz coś niepowtarzalnego, jakiego nikt prócz Ciebie nie potrafi zbudować.


Opis klocków

Do sakiewki z naturalnych włókien zapakowaliśmy dla Was 180 szt. klocków drewnianych, wystruganych z drewna bukowego w 4 kolorach oraz kolorze naturalnym.
Klocki są wyjątkowym elementem w rozwoju dziecka i w żadnym dziecinnym pokoju nie powinno ich zabraknąć. Jeżeli dbasz o rozwój swojej pociechy, chcesz nauczyć ją konstruktywnego i logicznego myślenia a równocześnie przekształcać wyobraźnię w rzeczywistość – to nasze klocki Ci w tym pomogą. Zadbaliśmy o ich wysoką, ekologiczną jakość i bezpieczeństwo zabawy, a równocześnie o to, by ich wygląd był dla dzieci atrakcyjny.

Bezpieczeństwo
Produkt jest zgodny z normami z CE oraz z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dn. 18.09.2001 r. w sprawie szczegółowych warunków dotyczących bezpieczeństwa. Lakier, którym pokryte są klocki posiada certyfikat na produkty przeznaczone dla dzieci.

Dane techniczne

  • Ilość klocków: 180 sztuk
  • Wymiary najmniejszego klocka: 25x25x25mm
  • Wymiary największego klocka: 25x75x25mm
  • Ilość kolorów: 4 + naturalny
  • Wiek dziecka: + 24 mies.
  • Opakowanie: sakiewka wykonana z wysokiej jakości bawełny o wymiarach 40x46 cm
     Polecamy również - Akcesoria i podobne produkty